O nas

Adriana Bugajska (właściciel) 
To za nią współpracownicy chodzą gęsiego ślepo wierząc, że zna drogę. Nigdy się nie zawiedliśmy, zawsze wie dokąd zmierza i co będzie na końcu. Lider i szef od urodzenia. Wiedzę z zakresu prowadzenia własnego biznesu zaczęła pozyskiwać już w trakcie studiów pomagając prowadzić rodzinną firmę. Jako absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku (kier. Finanse) oraz Akademii Morskiej w Gdyni (kier. Ekonomia) sprawdzała jak zdobyta wiedza teoretyczna działa w  praktyce. Swoimi wnioskami mogła podzielić się m.in. na zajęciach organizowanych przez Centrum Szkoleniowo Doradcze F.U.H. Joker pt. "Mój Biznes". Połączenie zdobytego doświadczenia z zamiłowaniem do dźwięku silnika oraz zainteresowaniem procesem edukacji zaowocowało uzyskaniem uprawnień instruktora nauki jazdy. Po roku pracy w jednym z Ośrodków Szkolenia Kierowców, opanowaniu niezbędnej wiedzy i umiejętności, otworzyła swój własny. W końcu mogła w pełni wykorzystać swoje możliwości. Do tej pory zgromadziła 12 lat doświadczenia w biznesie oraz edukacji, z czego osiem lat jako instruktor nauki jazdy. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych i patrząc na to jak ze swoich zainteresowań stworzyła prężnie działającą firmę, pewnie ma rację.

Aleksander Wrona (instruktor koordynujący)
Sposób w jaki działa został ukształtowany przez wieloletnią służbę wojskową. To właśnie tam nauczył się wręcz fenomenalnej organizacji czasu. Na słowo uznania zasługuje również poświęcenie, jakiego jest gotów dokonać w ważnej, honorowej dla niego sytuacji - kursant zdaje za pierwszym podejściem, takie ma założenie. Zarządzał, dowodził, rozwijał, uczył i wychowywał. Instruktorem nauki jazdy został, bo uczył jeździć od zawsze. Wyszkolił i przygotował  niezliczoną ilość  żołnierzy do jeżdżenia przeróżnymi  pojazdami. Na tej pokaźnej liście jest nawet czołg. W okolicy nie ma drugiego instruktora z takimi umiejętnościami. Pięć ośrodków, które zabiegają o jego usługi pokazuje jak wartościowym jest nauczycielem, dlatego dbamy aby ich próby były nieskuteczne. W oparciu o najlepsze poznane praktyki oraz swoje żelazne zasady na egzamin przygotowuje  tylko perfekcyjnie lub perfekcyjnie. Uważa, że trzeba mieć do siebie dystans i dużo się śmiać. Jako młodzik uczył zabijać na polu walki, a kiedy wydoroślał zaczął uczyć jak nie zabijać na drodze. 

Sławomir Oczachowski (instruktor koordynujący)
Najradośniejszy człowiek w naszej ekipie :) Uczestnicy naszych kursów uwielbiają go za niesamowitą cierpliwość, uśmiech i poczucie humoru. Jako były wojskowy zaprawiony w niejednym boju i uodporniony na wszelkie przeciwności, żadne wyzwanie mu nie straszne, nawet bardzo oporni w nauce kursanci :). Obok nauczania jego drugą wielką pasją jest gotowanie, o którym może opowiadać godzinami.